2016
Rok 2016 začal výběrem zdravotních daní - počátkem února sklátila Fandu mrtvice, hned jak to bylo možný, rozjeli jsme se do nemocnice a řádně mu vyčinili... Fanda je ovšem bojovník, po několika týdnech už bylo jasný, že to dá a za mix se zase vrátí. Aby toho nebylo málo, na Ondru vletěly neštovice, start sezóny se tak posunul až na březen. O velikonočním víkendu jsme zahájili hned trojákem, Fanda už zvučil.
Na jaře jsme víceméně stagnovali, stihli jsme se poprvý podívat do Hadačky, ten pravej fofr začal až koncem května s příchodem parketů. Střídali jsme nový i zavedený štace, vytvořili další rekord souboru, to když se nám podařilo vtěsnat pět hraní do čtyřech dnů. V průběhu srpna se se souborem rozloučil Karel Pour, kterýmu pracovní povinnosti s bigbítem už delší dobu silně kolidovaly. Na jeho místo ihned naskočil Vašek Fišer, čímž vznikl zajímavej jev - dva artisti v souboru mají shodný jméno i příjmení. Léto jsme zakončili tradičně na pouťový v Chotěšově, opět před pěknou a vydatnou návštěvou.
Ani podzim ale nebyl, co se zdraví týče, bez problémů - Ondra si v práci pořezal ruku, několik zábav jsme tedy museli odpískat. Když to všechno vypadalo, že se konečně vracíme k normálu, volal hodinu před zábavou Vašek (tedy Vašek basista) s diagnózou nalomený klíční kosti. Další zábavku jsme rušit nechtěli, přesedlal jsem tedy na basu a v podstatě z odpalu jsme to dali ve čtyřech. Byl to hodně veselej večírek... O týden později už jsme to trochu uladili a, opět ve čtyřech, lezli na podium alespoň s mlhavou představou, co budem hrát.
Celej rok jsme pak zakončili nahráním vánočního opusu, rovnou ve dvou verzích, kterej jsme pár dní před Ježíškem rozeslali fandům na e-maily, asi týden poté se pak song objevil i na webu.

2017
Na konci ledna startujeme akustickým vystoupením na domácí půdě v restauraci Národní dům. Hrajeme bez basy - Vašek se rozhoduje jít místo bigbítu na bál, my se tedy rozhodujem hrát bez něj, a to i dál, takže sháníme basistu. Po několika hraních ve čtyřech přichází basista Jirka Chrastil, na tradiční velikonoční štaci v Ledcích odehraje půl zábavy, o tři týdny později v Seči u Blovic už zábavu celou.
TOPlist