2018
Na záčatku roku usilovně zkoušíme s novým basistou - Míra Kisel s náma odehraje dvě zábavy, problémy se životosprávou ale znemožňujou další spolupráci. Hrajeme tedy opět ve čtyřech, na velikonoční už ale, alespoň na polovinu zábavy, naskakuje na post basisty Jirka Málek. Rychle se v souboru zabydluje a stejně rychle se stává standardním kusem inventáře...
V červnu nabíráme vítr do plachet a hezky se rozehráváme, v červenci ale přichází nucená pauza - Ondra jede na pohotovost s bolestí zubu, končí to operací slepýho střeva... Na podia se vracíme až začátkem srpna, nabitej červencovej rozpis musíme rušit. I přes pochopení ze strany pořadatelů to na některých štacích znamená stopku pro další sezony.
Koncem léta a behem podzimu eskalujou problémy s Bohym, kterej hraje pouze ze setrvačnosti a více než naplno se věnuje zakázanýmu lupení - po poslední zábavě 16. listopadu v Hoštičkách spolupráci ukončujeme. Zbytek roku pilně zkoušíme s Romanem Novotným, kterej přináší do souboru trochu jinej styl hry na bicí, krom toho ale taky zodpovědnej přístup ke hře a novej zápal.

2019
Nová sestava má premiéru v únoru v Hunčicích. I Roman se v řadách cirkusu rychle zabydluje, objevujeme v něm stejnýho šílence, jako jsme my. Rok 2019 je ale na počet vystoupení poměrně skoupej, kapela se rozehrává až s příchodem letních parketů. Zhruba v tom období hlásí Ondra odchod, respektive přestup ke Garage Rattlesnakes. Po krátkým a horečným inzerování se k souboru přidává Martin Ciněk. Konec léta už jedeme ve třech kytarách s plánovanou redukcí zpět na dva kusy koncem září.